Wideo historia naszego bikefittingu

Mostek amortyzujący

Nowości sprzętowe

Rewelacyjny mostek tłumiący drgania z możliwością regulacji twardości.

Shockstop w długościach 90, 100, 110 i 120mm

Cena 650zł

Mamy dostępny egzemplarz testowy długości 90mm zapraszamy do wypożyczenia.

Siodełka COBB 2018 dostępne w VeloLAB

Amerykańskie siodełka COBB dla najbardziej wymagających kolarzy dostępne w VeloLAB!
Testowanie siodeł w trakcie bikefittingu przy użyciu mat z pomiarem tensometrycznym GebioMized.
Połączenie subiektywnych odczuć + obiektywnego wyniku komputera= komfort jazdy.

Zapisy na bikefitting: tel 609 246 762

 

Nowe usługi

Nowości w ofercie!

Bikefitting przed zakupem roweru.

Nowe urządzenie Purely Custom to rower z możliwością dynamicznej zmiany pozycji w trakcie pedałowania. Oznacza to, że pozycja w trakcie jazdy może być modyfikowana bez konieczności przerywania pedałowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie poczuć na jakim rozmiarze roweru czulibyśmy się najbardziej komfortowo. Unikalny system doboru roweru opracowany przez VeloLAB łączy komputerową obiektywizację systemem Retul i Gebiomized wraz z subiektywną oceną i waszymi indywidualnymi preferencjami. 

Komputerowy katalog prawie 100 marek rowerowych pozwala po zakończonym badaniu odpowiedzieć, która rama w jakim rozmiarze i z jaką długością mostka i korby będzie najlepszym zakupem.

  • krok 1. Zapisz się na bikefitting. tel. 609246762
  • krok 2. Zbadamy Twoje możliwości ruchu.
  • krok 3. W czasie jazdy na rowerze (takim jak na zdjęciu poniżej) dynamicznie dobierzemy Twoją najlepszą pozycję (rozmiar roweru).
  • krok 4. w katalogu Guru Bike Discovery znajdziemy rowery idealne dla Ciebie.

Konferencja Akademia Zawodnika Gdańsk 25-26 Marca 2017

zrzut ekranu akademia zawodnika @ akademia triatlonu„Akademia zawodnika” Gdańsk 25-26 marca.

To nowy cykl konferencji skierowanych do osób, które pragną podnieść swoją świadomość o uprawianej dyscyplinie jaką jest triatlon i bieganie. Przygotowujemy dla Was dwa wykłady i będziemy dostępni w praktycznym fittingowym panelu dyskusyjnym.

Polecamy i zapraszamy.  link

Poznań -ostatnie 3 miejsca na bikefitting

Plakat dla FTI poznan luty 2017smallZapraszamy chętnych do skorzystania z naszych usług z zakresu bikefittingu w Poznaniu.

Zostały 3 wolne terminy:

  • 18.02 sobota g.18
  • 19.02 niedziela g.17
  • 20.02 poniedziałek g.11

Zapisy i informacje info@velolab.pl

tel. 739 090 099

 

 

 

 

Super wygodne siodła Cobb w Gdańsku

jof_best_1024x1024 Firmę Cobb powinni znać nie tylko miłośnicy triatlonu. Model Cobb „Fifty-Five” zdobył zeszłoroczne trofeum „triathlon seat of the year” w USA i  był #1 najczęściej używanym modelem siodła na MŚ Kona 2016 IRONMAN
Sprawdzona opinia niezwykle wygodnych siodeł,  które rozwiązują problemy „wrażliwych” zawodników i tych, którzy cenią sobie komfort.
Firma Cobb nie była w Polsce łatwo osiągalna, gdyż prowadzi dość specyficzną sieć sprzedaży u małych zaufanych dealerów. Idea dobrania tak ważnego elementu, jakim jest siodło, firma Cobb pozostawia studiom bikefittingu. Dlatego siodełka te nie są dostępne w sklepach internetowych, nie są montowane seryjnie do nowych rowerów, gdyż każdy jeden model jest zupełnie inny.  Najważniejszy jest klient, zrozumienie jego problemu i zaproponowanie najlepszego rozwiązania.
cobb-cycling-logo-500x347
Takim zaufaniem obdarzeni zostaliśmy na ostatniej światowej konferencji bikefittingowej w Manchesterze ICS 2016 i rozpoczęliśmy współpracę z Cobb Cycling.
Dobór właściwego siodła to proces, na który składa się komputerowy pomiar tensometryczny, który mierzy strefy nacisku miednicy na siodło, analiza stref wrażliwych, dobór odpowiedniego kształtu, dopracowanie różnicy wysokości siodła- kierownicy lub padów lemondki, przesunięcie siodła przód tył, wysokości siodełka, odpowiedniego kąta pochylenia, subiektywnej oceny i jazdy testowej. 
W VeloLAB posiadamy dla Was 6 najpopularniejszych modeli testowych dostępnych przy bikefittingu. Modele szosowe jak i anatomiczne, wersje dedykowane dla mężczyzn i kobiet, dla zawodników o całym przekroju zaawansowania od początkujących po zawodowców.

Zapraszamy do VeloLAB wszystkich cierpiących z powodu niewygodnego siodełka, cierpiących z powodu otarć,  z drętwieniami przyrodzenia lub innym dyskomfortem w trakcie jazdy.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Badania wydolności 4SL stacjonarnie w VeloLAB OTWARCIE 29.10.2016

4sl-promo-foto-akcjaVeloLAB zaprasza na otwarcie stacjonarnego laboratorium wydolnościowego przy współpracy z 4SL.

Chcesz zobaczyć na własne oczy ile watów w teście do odmowy wykręca Michał Bogdziewicz? A może chcesz wykręcić więcej i zgarnąć darmowy bikefitting? Zarezerwuj swój termin już dziś!

Jeśli nie masz ochoty się męczyć, a jedynie popatrzeć jak dokładnie wygląda badanie spirometryczne, przyjdź, wypij kawę, zjedz ciasto i pogadaj z innymi. Zapraszamy od godz 9.

Pytania i zapisy: 603 150 000 lub mailowo m.rajczak@4sportlab.pl

 

©VeloLAB 2010 - 2019